Jesteś Prawdziwym Przyjacielem Pinku

By stycznia 19, 2022 , ,

Kocham książki. Moja biblioteczka pęka w szwach od poradników, chętnie zamawiam także bajki dla dzieci z mojej rodziny. Gdy mnie odwiedzają zawsze mam pod ręką coś co mogę im przeczytać i zająć fajnie czas. Dziś opowiem pokrótce o cudownej książeczce niosącej głębokie przesłanie Jesteś Prawdziwym Przyjacielem Pinku.

Pink, Bingo, Leo i Lulka to grupa przyjaciół, którzy pokazują, że są dla siebie ważni i czym są relacje. Książka jest pięknie wydana. Tekst jest w trzech kolorach, a duża i wyraźna czcionka sprawia, że dzieci, które potrafią już czytać lub się tego uczą będą w stanie same z niej korzystać Znajdują się w niej ilustracje a także ćwiczenia i zadania.

Książka jest z pewnością znana wszystkim mamą ponieważ jest popularna. Zyskała dużą sławę. Autorki, Urszula Młodnicka i Agnieszka Waligóra  gościły w programach śniadaniowych i innych opowiadając o swoim dziele, które pokochały dzieci i nie tylko. Książka niesie ważne przesłanie, jest przepełniona pozytywnymi wibracjami .

ZOBACZ TAKŻE

9 komentarze

 1. Widziałam już tę książeczkę wiele razy i na pewno warto czytać ją dzieciom, szczegolnie tym najmłodszym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widziałam jej wcześniej u nikogo chyba. Ciekawa pozycja, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego rodzica.

  OdpowiedzUsuń
 3. książeczka wygląda świetnie, na pewno podoba i spodoba się nie jednemu dziecku!

  OdpowiedzUsuń
 4. mam tę książeczkę i jest super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie coś dla mnie i mojego synka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka faktycznie jest pięknie wydana i bardzo mi się podoba pomysł z czcionką w różnych wielkościach i kolorach 🙂 No i oczywiście fakt, że niesie ze sobą ważne przesłanie oraz pozytywne wibracje 😉

  OdpowiedzUsuń
 7. W mojej biblioteczce także jest dużo poradników. Bardzo lubię je czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa książeczka dla dzieci. Fajnie się zapowiada

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zamieszczony komentarz. Jeśli masz blog, na pewno do Ciebie zajrzę.