Przepływ pracy w Twojej firmie

By grudnia 20, 2017

„Workflow to  system, który pomoże Ci  właściwie zarządzać swoim przedsiębiorstwem”. Do niedawna nawet nie słyszałam o tym terminie.  Teraz co raz bardziej interesuje mnie rozbudowanie własnej działalności tak aby praca stała się jak najbardziej efektywna. Nie jestem zbyt zorganizowaną osobą. Wiele mnie rozprasza i wiem, że zarządzanie moim czasem mogłoby przebiegać znacznie sprawniej. Potrzebuję osoby- asystenta lub systemu takiego jak innbusiness.pl/workflow/ , który zintegruje wszystkie moje zadania zawodowe mimo, że jest to aplikacja przeznaczona głównie dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Workflow sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest automatyzacja oraz optymalizacja procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów. Główną zaletę stanowi możliwość taniego i prostego dodawania nowych funkcjonalności w zależności od potrzeb. Mogą zostać zbudowane od zera. Tysiące dokumentów, spraw kadrowych i rozliczenia to coś, co może przyprawić o zawrót głowy. Mnie formalności zawsze dobijają. Mimo, że skończyłam administrację i  kilka kursów z rachunkowości, księgowości, kadr i płac nadal nie poruszam się w tym świecie jak ryba w wodzie. Na całe szczęście jest program do zarządzania firmą, który jest w stanie nas odciążyć i w łatwy, przejrzysty sposób pomóc. Workflow to jeden z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych sposobów zarządzania grupą, zespołem ludzi w konkretnej strukturze. Szefowie, managerowie i kierownicy rozdzielają zadania pomiędzy swoich podwładnych, kierując się wcześniej ustalonymi, twardymi zasadami oraz wytycznymi.  Każdy zostaje poinformowany o tym, jakie czynności, czy zadania będzie wykonywać - zazwyczaj dotyczą one przepływu dokumentów w firmie.
InnBusiness to przedsięwzięcie, w ramach którego od 2 lat wdrażany jest systemy Workflow w firmach klientów. Doświadczenie w tej branży jest jednak o wiele większe i sięga 15 lat aktywnej pracy. Zespół Workflow składa się z programistów- absolwentów najlepszych uczelni.  Nie ogranicza ich żadna branża ani lokalizacja. Są w stanie przygotować dedykowane systemy dla każdej firmy, które usprawnią jej pracę. 

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. Super, ze napisalas o takiej stronie, bo jestesny w trakcie organizacji naszej dzialalnosci i taoie strony beda nam bardzo potrzebne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Akurat nie dla mnie ale dla osób które mają większą firmę jak najbardziej ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zamieszczony komentarz. Jeśli masz blog, na pewno do Ciebie zajrzę.