Żel propolisowy Tisane Farm

By grudnia 08, 2022

Kochani, do rodziny Tisane dołączył nowy produkt. Jest to marka, która nie ma na swoim koncie setek produktów a nowości wypuszcza rzadko jednak jest to firma, której każdy produkt jest moim hitem. O każdym mogę powiedzieć- mój ulubieniec. Są nimi między innymi Crebobaza i pomadka ochronna. Dziś przychodzę do Was z nowością, którą jest żel propolisowy Tisane Farm zawierający aż 90% ekstraktu z propolisu. Zapraszam do dalszego czytania. 
Propolis, czyli kit pszczeli, uznawany jest za jeden z najsilniejszych antybiotyków, jakie dała nam natura. Ma tak silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, że naukowcy aktywnie publikują nowe sposoby wykorzystania propolisu – w dermatologii, stomatologii, ginekologii, a także w żywności! Niektórzy badacze wykazywali nawet wyższą skuteczność ekstraktu propolisowego w porównaniu do dedykowanych substancji czynnych w redukcji zmian skórnych towarzyszących opryszczce, czy trądzikowi. 
Żel wypełniliśmy: Nasyconym ekstraktem z propolisu (minimum 90%), krzemionką.
Jak działa? Żel zredukuje niedoskonałości skórne i zaczerwienienie. Wspomoże regenerację naskórka.
Na co stosować? Zastosuj na skórę objętą drobnymi zmianami skórnymi, grudkami, krostkami obecnymi np. podczas opryszczki, trądziku, czy zapalenia mieszków włosowych. Miejscowo w pielęgnacji skóry po drobnych otarciach, podrażnieniach i oparzeniach.

Kiedy nie stosować? Nie stosuj na rany, na znaczne zmiany skórne wymagające konsultacji lekarskiej oraz przy nadwrażliwości na produkty pszczele.
Jak używać prawidłowo?
Codzienna pielęgnacja: czystym i suchym palcem rozprowadź niewielką ilość żelu na obszarze objętym zmianami skórnymi i wmasuj aż do całkowitego wchłonięcia się żelu. Aplikację powtarzaj w zależności od potrzeb, zwykle 1-5 razy dziennie. Po aplikacji można nakładać inne kosmetyki.
Intensywna pielęgnacja: czystym i suchym palcem nanieś warstwę żelu na miejsce objęte zmianą. Pozostaw na skórze na okres od 30 minut do 12 godzin. Miejsce aplikacji możesz osłonić plastrem*. Po tym czasie żel możesz usunąć suchą chusteczką lub zmyć letnią wodą.
Jama ustna: nanieś niewielką ilość żelu na błonę śluzową lub dziąsło za pomocą patyczka z wacikiem lub owiniętej na palcu gazy. Stosuj 1-5 razy dziennie.
* stężony propolis może zabarwić tekstylia – należy unikać kontaktu żelu z tkaninami!
Powyższy opis jest kopią tego co znajdziecie na stronie. Koszt kosmetyku to ok 21 zł. Znajdziecie go w aptekach. Ja dodam od siebie, że opakowanie ma 6 gramów. Produkt może być stosowany na ciało, twarz i usta. Znajduje się w małej, eleganckiej tubce. Nie mam żadnych problemów skórnych i używam go jak maseczkę na usta bez zmywania na noc. Sprawdza się jako balsam ochronny. Ma bardzo małą pojemność. 
Żel propolisowy Tisane ma wszechstronne zastosowanie. Może być używany na afty i drobne ranki. Ja używam go jak balsamu do ust. Polecam. 

ZOBACZ TAKŻE

0 komentarze

Dziękuję za odwiedziny i zamieszczony komentarz. Jeśli masz blog, na pewno do Ciebie zajrzę.