Ładne ogrodzenia na lata

By grudnia 22, 2017 ,

Ładne ogrodzenie jest wizytówką działki, domu i jego mieszkańców. Zwykłe, drewniane płoty przechodzą powoli do historii choć muszę przyznać , że w moim rodzinnym domu właśnie w ten sposób wytyczony jest sad. Za to część mieszkalna posesji odgrodzona jest już w znacznie inny sposób choć również wymaga renowacji. Moi rodzie stoją przed podjęciem decyzji o nowym. W grę wchodzą dwa rozwiązania, które mają sporo zalet:


Siatka ogrodzeniowa to rozwiązanie korzystne cenowo.  Praktyczne i skuteczne zabezpieczenia dla prywatnej posesji, placu budowy, ogrodu, czy też terenu gospodarczego lub przemysłowego. Siatka zgrzewana skutecznie zabezpiecza tereny i obiekty nie wymagając naprawy lub wymiany przez wiele lat.
Ogrodzenia panelowe to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują ogrodzenia trwałego, odpornego na uszkodzenia oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Płoty panelowe, szybkie w montażu, solidne, a zarazem bardzo estetyczne, znakomicie spełniają swoją rolę wszędzie tam, gdzie oczekujemy bezpiecznego i trwałego ogrodzenia naszej posesji, wykonanego w szybki i prosty sposób.
Ogrodzenia gabionowe to idealny pomysł na piękne, oryginalne i solidne ogrodzenie domu, ogrodu, a także terenu firmy. Ogrodzenia gabionowe to nic innego, jak rodzaj ogrodzenia z kamienia w siatce, jednak zdecydowanie tańszy od tradycyjnego rozwiązania i stwarzający wiele, zróżnicowanych możliwości.

Firmą, która specjalizuje się we wspomnianych typach grodzeń oraz produkcją koszy gabionowych jest ogroland.pl . Jeśli interesuje Was ten temat to zachęcam do odwiedzenia strony. 

ZOBACZ TAKŻE

10 komentarze

 1. Ja na razie, to nawet nie miałabym co ogrodzić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. marzy mi się mieć w końcu dom, który mogłabym ogrodzić, wyporządzić.. ah ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam swoj wymarzony dom ;) i zrobilismy siatkę ogrodzeniową :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mają bardzo fajne propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie wczoraj oglądałam te ogrodzenia, gabinowe bardzo mi się podobaja

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam siatkę, ale podobają mi się bardzo te nowoczesne ogrodzenia panelowe, najlepiej jak współgrają z jakimiś elementami przy domu, np. balustradą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A jakie lampy do ogrodu, żeby zrobić sobie różnicę? Może coś z tego - https://bercal.pl/ ? Macie jakieś pewniaki? Czy można zrobić dużą różnicę? Zależy mi na atrakcyjnym efekcie. Co polecacie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zamieszczony komentarz. Jeśli masz blog, na pewno do Ciebie zajrzę.